TDK JELENTKEZÉS – 2023 ŐSZ

2023. szeptember 29., 09:05
Jelentkezési időszak: 2023. szeptember 22. – 2023. október 15.

A házi versenyen a nappali és a levelező tagozatos hallgatók egyaránt részt vehetnek; korhatár sincs. Nagyon várjuk középiskolás diákok jelentkezését (akár versenyen kívül is). Fontos változás a korábbi évek gyakorlatához képest, hogy csak a minimum 80 pontot elérő hallgatók vehetnek részt az OTDK-n.

Lehetőséget biztosítunk a nevezésre bő témavázlatokkal is, amelyek természetesen nem javasolhatók OTDK-ra, azonban az érintett hallgatók visszajelzést kaphatnak arról, hogy érdemes-e foglalkozniuk a választott témával, milyen tartalmi-módszertani úton induljanak el, hogy a következő évben magas színvonalú, kész dolgozattal versenyezhessenek.

Jelentkezési időszak: 2023. szeptember 22. – 2023. október 15.
A szekcióülések 2023. november 20. és december 1. között kerülnek megrendezésre.

Részletes információk a honlapon a hírekben: